Polgármesteri köszöntő

Kedves Látogató!


Nagy Lajos
polgármester

Egy röpke digitális sétára invitálom Önt! Kérem ismerkedjen meg városunkkal, tájékozódjon híreinkről! A honlapon fontos információkat találhatnak a helyiek, a máshol élők pedig betekintést kaphatnak a baktalórántházi életbe. A weboldalt böngészve megismerheti településünk történetét, az Önkormányzat és a Polgármesteri Hivatal munkatársait, az oktatási és kulturális intézményeinket, a helyi egyházakat, a kulturális, sport- és civil szervezeteket. Remélem, hogy a böngészés során kedvet kap ahhoz is, hogy személyesen látogassa meg településünket!

 

Decemberi események

Decemberi események városunkban:

A Roma Nemzetiségi Önkormányzat december 17-én 15 órától a Művelődési Központban közmeghallgatást tart.

Jegyzői állásajánlat

Baktalórántháza Város Polgármestere a közszolgálati tisztviselőkről szóló 2011. évi CXCIX. törvény 45. § (1) bekezdése alapján pályázatot hirdet Baktalórántházai Közös Önkormányzati Hivatal Jegyző munkakör betöltésére.
A közszolgálati jogviszony időtartama: határozatlan idejű közszolgálati jogviszony.,

Tüdőszűrés

2014. november hónaptól december 19-ig és 2015 januárjában a Tüdőgondozóban.

Hétfőn, kedden, csütörtökön és pénteken 8- 12 óráig; szerdán 13-16.30-ig.

40 éves kor alatt 1700 Ft/fő.
Beutaló nem szükséges.
Szükséges iratok: TAJ-kártya, személyi igazolvány és lakcím igazoló