Polgármesteri köszöntő

Kedves Látogató!


Nagy Lajos
polgármester

Egy röpke digitális sétára invitálom Önt! Kérem ismerkedjen meg városunkkal, tájékozódjon híreinkről! A honlapon fontos információkat találhatnak a helyiek, a máshol élők pedig betekintést kaphatnak a baktalórántházi életbe. A weboldalt böngészve megismerheti településünk történetét, az Önkormányzat és a Polgármesteri Hivatal munkatársait, az oktatási és kulturális intézményeinket, a helyi egyházakat, a kulturális, sport- és civil szervezeteket. Remélem, hogy a böngészés során kedvet kap ahhoz is, hogy személyesen látogassa meg településünket!

 

Rendőrségi fogadóóra

HIRDETMÉNY

Tájékoztatom a Tisztelt Lakosságot, hogy a Baktalórántháza Rendőrőrs körzeti megbízottja településünkön az alábbiak szerint tart fogadóórát:
Titkos Zoltán r.zls körzeti megbízott
2014. november 5-én (szerda) 09.00 órától 10.00 óráig
2014. november 25-én (kedd) 09.00 órától 10.00 óráig
Baktalórántháza Rendőrőrs 2. számú irodahelyiségében, előzetes egyeztetés alapján.

Baktalórántháza, 2014. október 30.