Polgármesteri köszöntő

Kedves Látogató!


Nagy Lajos
polgármester

Egy röpke digitális sétára invitálom Önt! Kérem ismerkedjen meg városunkkal, tájékozódjon híreinkről! A honlapon fontos információkat találhatnak a helyiek, a máshol élők pedig betekintést kaphatnak a baktalórántházi életbe. A weboldalt böngészve megismerheti településünk történetét, az Önkormányzat és a Polgármesteri Hivatal munkatársait, az oktatási és kulturális intézményeinket, a helyi egyházakat, a kulturális, sport- és civil szervezeteket. Remélem, hogy a böngészés során kedvet kap ahhoz is, hogy személyesen látogassa meg településünket!

 

Közérdekű információk

Gróf Dégenfeld Imre Református Általános Iskola
Tanévnyitó ünnepi istentisztelet
2015. augusztus 30. vasárnap 16.00 óra,
helyszín: Református templom

Reguly Antal Általános Iskola
Tanévnyitó ünnepség
2015. szeptember 1. kedd 8.00 óra,
helyszín: Szent István úti iskola