Polgármesteri köszöntő

Kedves Látogató!


Nagy Lajos
polgármester

Egy röpke digitális sétára invitálom Önt! Kérem ismerkedjen meg városunkkal, tájékozódjon híreinkről! A honlapon fontos információkat találhatnak a helyiek, a máshol élők pedig betekintést kaphatnak a baktalórántházi életbe. A weboldalt böngészve megismerheti településünk történetét, az Önkormányzat és a Polgármesteri Hivatal munkatársait, az oktatási és kulturális intézményeinket, a helyi egyházakat, a kulturális, sport- és civil szervezeteket. Remélem, hogy a böngészés során kedvet kap ahhoz is, hogy személyesen látogassa meg településünket!

 

Meghívó

MEGHÍVÓ

Baktalórántházi Ősz 2016. programsorozat
 

2016. 09. 24. Színházi előadás
19 órakor a Vay Középiskola Naményi úti Tornacsarnokában
A Mandala Dalszínház előadásában A négy piros dugóhúzó című zenés előadás.
Írta, rendezte és a főszerepben Mikó István.
(Az előadás kezdete előtt 30 perccel autóbusz várja majd a lakosságot a Városháza előtt.)