Polgármesteri köszöntő

Kedves Látogató!


Nagy Lajos
polgármester

Egy röpke digitális sétára invitálom Önt! Kérem ismerkedjen meg városunkkal, tájékozódjon híreinkről! A honlapon fontos információkat találhatnak a helyiek, a máshol élők pedig betekintést kaphatnak a baktalórántházi életbe. A weboldalt böngészve megismerheti településünk történetét, az Önkormányzat és a Polgármesteri Hivatal munkatársait, az oktatási és kulturális intézményeinket, a helyi egyházakat, a kulturális, sport- és civil szervezeteket. Remélem, hogy a böngészés során kedvet kap ahhoz is, hogy személyesen látogassa meg településünket!

 

Meghívó

Mobilitási Hét programok Baktalórántházán

 


 

 

Honvédsuli Egyesület meghívója

A Honvédsuli Egyesület szeretettel meghívja Önt

Szentkereszthegyi Kratochvil Károly altábornagy emlékestjére

Dicsőség a Hősöknek!

 

Emlékest

Ideje: 2017. szeptember 22. 18:00 óra

Helye: Baktalórántháza, Dégenfeld Kastélymúzeum

Köszöntőt mond: Nagy Lajos, Baktalórántháza Város polgármestere

A történelmi eseményekre emlékezik: Dr. Bene János PhD